foto6.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Trekking ve Gezi > EtkinliklerÇukurca Köyü Doğada Yürüyüş Etkinliği

GEZGİNDER - 16 Ağustos Pazar 2009

_MG_1034.jpg
F: Deniz Tokay - Arşiv -

www.gezginder.com

Çukurca köyü doğada yürüyüş etkinliği: Her performans düzeyinde katılımın gerçekleştirilebileceği, yürüyüşe başlangıç niteliği taşıyan bir etkinliktir.


Rezervasyon ve iptaller 15 Ağustos 2009 Cumartesi 15.00 kadar yapılabilir. Bu tarih itibariyle gerekli katılım sağlanamazsa etkinlik iptal edilecektir. Lütfen program akışı ve rezervasyon kuralları konusunda bilgileniniz.


Etkinlik Yeri ve Tarihi: Çukurca köyü / Kızılcahamam 14 Haziran 2009
Etkinlik Koordinasyonu: Gezginder
Etkinlik Katılım Bedeli: Üye ve konuk olarak değişmektedir lütfen bilgileniniz.
Etkinlik Katılımı: 17 kişi ile sınırlıdır
Doğa Okuyucu ve Rehber: zati erbaş

YER AYIRTMA:
Günübirlik yürüyüş etkinlik kaydınızı gezi@gezginder.com adresine; size ulaşabileceğimiz telefonunuzu ve biniş durağınızı da ekleyerek @ ileti ile yapabilirsiniz. Detay bilgi için Gezginder 0 534 945 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Rezervasyon ve iptaller için lütfen teyit mesajını ve koltuk numaranızı istemeyi unutmayınız. İstanbul yolu üzerinden etkinliğe katılacakların biniş ve iniş durakları için üst geçitlerin olduğu bölgeleri tercih etmelerini güvenlik nedeniyle özellikle rica ediyoruz.

ETKİNLİK İZLENCESİ
08.00 Gezginder den hareket
10.30 Doğada yürüyüş sporu başlangıç saati
13.34 Öğlen molası
17.00 Etkinlik sonu
17.46 Kızılcahamam da çay molası
19.43 Ankara’ya varış.

Süreler tahmini olarak verilmiştir, değişiklikler gösterebilir. Bu süreleri esas alarak sinema-tiyatro veya konser programı yapmayınız. Doğa’da yürüyüş sporu potansiyel tehlikeler içerebilir. Her katılımcı etkinlik kaydını yaptırdığında bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kazalardan doğacak hak kayıplarından katılımcıların kendileri sorumludur. Gezginder etkinlik programında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.


Yolculuk esnasında poğaça, çay ve kahve servisi yapılmaktadır. Ankara’ya dönüş yolculuğunda sohbetinize keyif katacak bir bardak özel içecek Doğa gezginleri derneğinin sizlere ikramıdır.


BİNİŞ DURAKLARI VE ZAMANLAMA
Gezginder: 08.02
Milli kütüphane: 08.12
Armada: 08.17
Batıkent: 08.25
Eryaman: 08.38
(Lütfen biniş saatinizden 7 dakika erken gelmeye özen gösteriniz)
Tasarım: Studio Martin