foto12.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player   

Ana Sayfa > Doğa > İklim DeğişikliğiGezegeni Değil Çorbayı Isıt

İklim Atölyesi - İklim Şenliği - 22 Kasım 2009

22 Kasım 2009, Pazar günü Kuğulu Parkta saat 13:00-15:00 arası Kavaklıderem Derneği'nin desteği ile ÖnceÇocuklar İklim Hareketi http://iklimhareketi.blogspot.com/ ve İklim İçin Gençlik www.iklimicingenclik.com olarak, 350 Ankara Girişimine bir İklim Atölyesi ile destek veriyoruz. Çocuklara ve büyüklere yönelik standlarımızda iklim değişikligi ile ilgili bilgiler verirken serin sonbahar gününde herkesin içini isitacağı organik çorba da dagıtılacaktir.

"Gezegeni Değil Çorbayı ısıt" adlı etkinliğimizde, gezegenin ısınmasına engel olmak için, Aralık ayının 2. haftası Danimarka’nın Kopenhag kentinde tüm dünyanın gözlerini çevireceği 15. Taraflar Toplantısı öncesi,Türkiye’nin de adim atması gerektiği mesajini büyük bir kartpostal ile Başbakan’a ileteceğiz . Çorbamiz sınırlıdır, hepinizi erkenden bekliyoruz.


Nuran Kansu
www.oncecocuklar.com
Tasarım: Studio Martin